میزان فروش فیلم Aquaman | مرد دریا پرفروشترین فیلم دی سی شد

با آخرین آمار از میزان فروش فیلم Aquaman همراه مجله سینمایی دژم باشید ؛ مثل اینکه فیلم بالاخره توانست پرفروشترین فیلم دی سی شود ! 

 

میزان فروش فیلم Aquaman | مرد دریا پرفروشترین فیلم دی سی شد

 

با آخرین آمار از میزان فروش فیلم Aquaman همراه مجله سینمایی دژم باشید ؛ مثل اینکه فیلم بالاخره توانست پرفروشترین فیلم دی سی شود ! پس از سپری کردن تقریبا ۲ ماه اکران در سراسر جهان ، فیلم سینمایی آکوامن با بازی جیسون موموا و امبر هرد به کارگردانی جیمز گان ، توانست تا فروش ۱.۰۹ میلیارد دلاری را رد کند و به این ترتیب با شکستن رکورد شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد ( فیلمی از کریستوفر نولان با بازی کریستین بیل در نقش یتمن ) که به میزان ۱.۰۸ بود ، به پرفروشترین فیلم دی سی تبدیل شود . انتظار می‌رود که تا انتهای اکران فیلم همچنان شاهد بالا بودن فروش آن باشیم .

 

میزان فروش فیلم Aquaman | مرد دریا پرفروشترین فیلم دی سی شد
میزان فروش فیلم Aquaman | مرد دریا پرفروشترین فیلم دی سی شد

 

از بازیگران این فیلم می توان به جیسون موموا در نقش ارتور کری یا همون اکوامن، امبر هرد در نقش مرا، پاتریک ویلسون در نقش اورم ماریوس یا همون اوشن مستر ، ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو یحیی عبدالمتین در نقش دیوید هاید یا همان بلک مانتا و نیکول کیدمن در نقش اتلانتا اشاره کرد . شخصیت آکوامن طی دوران طلایی کامیک‌های دی‌‌سی ، در ماه نومبر ۱۹۴۱ در شماره‌ی ۷۳ از سری کامیک‌های More Fun Comics معرفی شد . این کاراکتر توسط Mort Weisinger و Paul Norris خلق شده است . جالب اینجاست که با توجه به رکوردشکنی‌های فیلم این شخصیت ، تا نزدیک به ۱۰ سال ، اکوامن صرفا یک نقشه‌ی پشتیبان محسوب می‌شد ؛ یعنی عملا تا زمانی که اولین کمیک مستقل خود را به دست نیاورد ، تقریبا جدی گرفته نمی‌شد ؛ به صورتی که حتی در دوره‌ای ، توسط کمدین‌ها به سخره گرفته می‌شد !

Lee Daniels در حال صحبت برای ساخت فیلم زندگی‌نامه ی Billie Holiday
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *