آمار باکس آفیس این هفته هالیوود | فروش فیلم The Upside

در آمار باکس آفیس این هفته هالیوود ، شاهد شکست پادشاه دریاها پس از یک ماه سلطنت بر جدول فروش فیلمها هستیم ؛ در ادامه با میزان فروش فیلم The Upside ( بازسازی فیلم The Intouchables ) با بازی کوین هارت و برایان کرانستون همراه مجله سینمایی دژم باشید :

 

آمار باکس آفیس این هفته هالیوود | فروش فیلم The Upside ( بازسازی فیلم The Intouchables )

 

 

در آمار باکس آفیس این هفته هالیوود ، شاهد شکست پادشاه دریاها پس از یک ماه سلطنت بر جدول فروش فیلمها هستیم ؛ این هفته شاهد عرضه‌ی چندین فیلم جدید بودیم ؛ ولی در انتها ، این فروش فیلم The Upside ( بازسازی فیلم The Intouchables محصول ۲۰۱۱ فرانسه ) با بازی کوین هارت و برایان کرانستون بود که توانست رتبه‌ی اول را به دست بیاورد . این فیلم با فروش ۷ میلیون دلاری در اولین آخرین هفته‌ی افتتاحیه‌ی خود ، توانست بر فروش ۴.۵ میلیون دلاری آکوامن غلبه کند و به صدر جدول فروش برسد . از بدترینهای جدول فروش فیلمهای جدید اما می‌توان به فیلم Replicas با بازی کیانو ریوز اشاره کرد که با فروش ۹۵۰ هزار دلاری در هفته‌ی اول ، جایگاه خاصی را در آمار باکس آفیس این هفته هالیوود به دست نیاورد !

 

اولین تیزر تریلر سریال Doom Patrol از شبکه DCU منتشر شد
ادامه
آمار باکس آفیس این هفته هالیوود | فروش فیلم The Upside ( بازسازی فیلم The Intouchables )
آمار باکس آفیس این هفته هالیوود | فروش فیلم The Upside ( بازسازی فیلم The Intouchables )

 

فیلم The Upside ، بازسازی فیلمی بیوگرافیکال به نام The Intouchables محصول ۲۰۱۱ از کشور فرانسه است . این فیلم داستان ثروتمندی را روایت می‌کند که تماما فلج است و به دنبال پرستاری می‌گردد تا در امور روزانه‌اش از او کمک بگیرد ؛ در همین زمان ، سیاه‌پوستی که در محله‌ای فقیرنشین سکونت دارد ، برای گرفتن وام نیاز به امضای این فرد دارد و با حضور در خانه‌اش ، به صورت تصادفی به عنوان پرستار پیرمرد انتخاب می‌شود … . این فیلمی درامی کمدی بیوگرافیکال است که توسط نیل برگر کارگردانی شده و فیلمنامه‌ی اقتباسی آن ، اثری‌ست از پاول فیگ . 

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *