آرون تیلور-جانسون به قسمت جدید فیلم کینگزمن پیوست

آرون تیلور-جانسون به قسمت جدید فیلم کینگزمن پیوست . این فیلم که پیشینه‌ای است بر داستانهای دو فیلم قبلی ، در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد :

 

آرون تیلور-جانسون به قسمت جدید فیلم کینگزمن پیوست

 

آرون تیلور-جانسون به قسمت جدید فیلم کینگزمن پیوست . این فیلم که پیشینه‌ای است بر داستانهای دو فیلم قبلی ، در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد . داستان این فیلم درباره‌ی ماموری جوان است که بسیار علاقه دارد به کشورش خدمت کند و به هر صورتی که شده میخواهد در جنگ جهانی اول ایفای نقش داشته باشد . تیلور جانسون بازیگری را از سن ۶ سالگی شروع کرد و در فیلم‌هایی چون شعبده‌باز (سال ۲۰۰۶) و آنگوس، شورت و ماچ عالی(سال ۲۰۰۸) حضور داشت. او در فیلم‌های معروفی چونپسر هیچ کجا (سال ۲۰۰۹) در نقش جان لنون، کیک-اس(سال ۲۰۱۰) و قسمت دومش کیک-اس ۲: گلوله‌ها به دیوار(سال ۲۰۱۳) در نقش اول فیلم و گودزیلا (سال ۲۰۱۴) بازی کرده‌است. وی تا زمان بازی در کیک-اس ۲ به نام آرون جانسون شناخته می‌شود که با ازدواج با کارگردان سم تیلور-وود آن را عوض کرد .

 

آرون تیلور-جانسون به قسمت جدید فیلم کینگزمن پیوست

 

چندی پیش تهیه کنندگان قسمت سوم Kingsman اعلام کرده اند که تاریخ اکران Kingsman به سال ۲۰۱۹ موکول شده و هنوز جزییاتی از داستان یا تاریخ دقیق اکران مشخص نشده . تنها چیزی که تا به امروز با قاطعیت از این فیلم می‌دانیم ، این است که قسمت سوم کینگزمن به کارگردانی متیو وان ساخته می‌شود که قبلا مسئول کارگردانی و ساخت نسخه‌ی اول بود‌ . مجموعه‌ی Kingsman از روی کامیکی به همین نام نوشته‌ی مارک میلار ساخته شده است و قسمت اول آن با فروش ۴۰۰ میلیون دلاری و نمرات بسیار بالا از سوی منتقدان تقدیر شد . قسمت دوم فیلم نیز سال پیش عرضه شد که نتوانست در نمرات موفقیت زیادی کسب کند ؛ اما در فروش تقریبا همانند نسخه‌ی اول موفق بود . به هر حال ، امید می رود که قسمت سوم این فیلم و پیشینه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده ، بتواند مثل قسمت اول موفق ظاهر شود .

کری مارسل در حال نوشتن قسمت دوم فیلم ونوم است + جزییات جدید
ادامه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *