کورنل موندروتسو به فیلم “زمین را به ارث ببر” پیوست | زامبی‌ها علیه ربات‌ها

سونی اعلام کرد که کارگردانی فیلم “زمین را به ارث ببر” به آقای کورنل موندروتسو رسیده است. آخرین فیلم این کارگردان، خدای سفید نام داشت.

کورنل موندروتسو کارگردان مجارستانی که به واسطه‌ی فیلمهایی همچون یوهانا (۲۰۰۵) و فیلم خدای سفید (۲۰۱۴) شناخته شده است، توسط کمپانی سونی برای ساخت و کارگردانی فیلم “زمین را به ارث ببر” انتخاب شده است و همسر وی، کاتا وبر نیز به جای نویسندگان قبلی فیلم، وظیفه‌ی تنظیم فیلمنامه‌ی جدید را بر عهده دارد. این فیلم در ابتدا قرار بود توسط مایک فلاناگان و اندرو آدام‌سان ساخته و نوشته شود و داستان آن درباره‌ی رباتی خانگی بود که وظیفه داشت در شرایط ناگوار از دختر کوچک خانواده‌ی که برایشان کار می‌کرد نگه داری کند که البته قرار است تغییر کند. “زمین را به ارث ببر” از روی کامیکی به نام زامبی‌ها علیه ربات‌ها اقتباس می‌شود که درباره‌ی تعدادی ربات است که می‌خواهد آخرین فرد از نسل انسان‌ها را از دست زامبی‌ها نجات بدهند تا از انقراض حیوان ناطق (!) جلوگیری کنند. تهیه‌ی “زمین را به ارث ببر” برعهده‌ی اندرو فرم، برد فولر، دیو آلبرت، ریک جیکوبز و تد آدامز از کمپانی‌های پلاتینیوم دیونز و سونی می‌باشد.

 

تا سال 2020 منتظر ماجراجویی جدید دواین جانسون نباشید!
ادامه

کورنل موندروتسو

 

کورنل موندورتسو بیشتر برای ساخت خدای سفید (به زبان مجاری: Fehér isten) شناخته شده است که که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این فیلم برنده جایزه بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن ۲۰۱۴ شد. خدای سفید هم‌چنین به عنوان نماینده مجارستان جهت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان معرفی شد که نتوانست جزو نامزدهای نهایی قرار بگیرد. فیلم روایتی تمثیلی درباره‌ی سگ‌هایی است که به خاطر رفتار تحقیرآمیز و خشونت بار صاحبان سفیدشان و مقامات شهری، دست به شورش می‌زنند و به خیابان‌ها می‌ریزند و انتقام خود را از پلیس، مأموران شهرداری و اربابان خود می‌گیرند. در این میان نیز سگی وجود دارد که صاحبش را گم کرده و به دنبال او، به جریان این شلوغی‌ها وارد می‌شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *