دلیل اتمام سریال بیگ‌بنگ تئوری پس از ۱۲ فصل چیست ؟ جیم پارسونز !

جیم پارسونز اعلام کرده که دیگر نمی‌خواهد در سریال بیگ بنگ تئوری ایفای نقش کند؛ بنابراین، این سریال در فصل دوازدهم به اتمام می‌رسد! با دژم همراه باشید.

بله؛ متاسفانه دیروز اعلام شد که سریال بیگ بنگ تئوری به انتها رسیده است و پس از فصل دوازدهم، فصل جدیدی ساخته نخواهد شد. امروز اما در خبری اعلام شده که این موضوع به دلیل خارج شدن جیم پارسونز از این مجموعه‌ی طنز است! پارسونز در این سریال، نقش دکتر شلدون کوپر را ایفا می‌کند که در واقع، نماد اصلی سریال و محکم‌ترین پایه‌ی آن محسوب می‌شود. مثل اینکه شبکه‌ی CBS در نظر داشته تا سریال را برای ۲ سال دیگر به روی آنتن ببرد و حتی با توجه به اینکه بازیگران برای هر قسمت از سریال بیگ بنگ تئوری نزدیک به ۱ میلیون دلار حقوق دریافت می‌کنند و دو فصل دیگر از این سریال به معنای ۵۰ میلیون دلار پول برای بازیگران محسوب می‌شود، جیم پارسونز باز هم تصمیم گرفت که از این سریال خداحافظی کنند. به این ترتیب و با توجه به اینکه اثبات تئوری بیگ بنگ بدون شلدون کوپر ممکن نیست، CBS تصمیم گرفت که این سریال را پس از ۱۲ فصل به اتمام برساند.

 

بازگشت مشکل‌حل‌کن | فصل هفتم سریال ری داناوان در حال ساخت است
ادامه
سریال بیگ‌بنگ تئوری | جیم پارسونز
دلمان برایتان تنگ می‌شود نابغه‌های احمق! کلی با کمدی‌های موقعیت شما خندیدیم.

 

سریال بیگ بنگ تئوری یک مجموعه‌ی تلویزیونی در گونه کمدی موقعیت است (کمدی موقعیت گونه‌ای از کمدی است که در آن شخصیت‌های فیلم یا سریال در مکان‌های عادی مانند محل کار یا خانه حضور دارند و فعالیت‌های روزانه آن‌ها با حرکات یا دیالوگ‌های طنز انجام می‌شود. هنگام گفتن هر نکته‌ی طنزآمیز، معمولاً صدای خنده استودیویی پخش می‌شود. سریال دوستان (Friends) نیز از این دسته است و شاید معروف‌ترین آن‌ها باشد). چاک لوری و بیل پریدی سازندگان این مجموعه تلویزیونی هستند. پخش این مجموعه نیز از ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۷ آغاز شد. بازیگران تیم اصلی این سریال از همان سال کنار‌ یکدیگر حضور داشتند. نام‌های کونال نایر، سایمون هلبرگ، کیلی کواکو، جیم پارسونز و جانی گالکی برای همیشه در خاطر طرفداران کمدی باقی‌ خواهد ماند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • خبر
  • دلیل اتمام سریال بیگ‌بنگ تئوری پس از ۱۲ فصل چیست ؟ جیم پارسونز !